O mnie

Urodziłem się 22 grudnia 1981 r. w Elblągu. Z osiedlem Zawada związany jestem przez większość mojego życia. Tutaj się wychowałem, tu mieszkam i przez następne lata będę robił wszystko, aby zarówno mi jak i innym mieszkańcom żyło się tu dobrze. Jestem szczęśliwym mężem Dominiki, a szczęśliwym tatą Mikołaja i Weroniki.

Z wykształcenia jestem informatykiem, absolwentem Politechniki Gdańskiej. Studia na tej uczelni nauczyły mnie ciężkiej pracy i dążenia do zaplanowanego celu. Nie boję się nowych wyzwań, dlatego też w ramach programu Erasmus wyjechałem do Niemiec. Podczas półrocznego pobytu na Uczelni (Technische Universität Ilmenau) zdobyłem nowe doświadczenie oraz napisałem pracę magisterską. Po ukończeniu Politechniki podjąłem pracę w Szkole Policealnej im. Jadwigi Romanowskiej w Elblągu. Będąc młodym nauczycielem, stworzyłem autorski program nauczania do przedmiotu Technologia Informacyjna ukierunkowany na zawody medyczne.

Obecnie pracuję w Biurze Promocji i Współpracy Zagranicznej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu. Poprzez zajmowane stanowisko każdego dnia mam możliwość wzbogacania swojego doświadczenia w zakresie promocji, kontaktów z mediami oraz pracy nad kreowaniem wizerunku Uczelni. Dzięki codziennym kontaktom ze studentami wiem, jak twórczy są młodzi ludzie.

Nagrody i wyróżnienia zawodowe

Mimo młodego wieku, moja praca została doceniona. Dwukrotnie otrzymałem nagrodę Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu oraz nagrodę Dyrektora Szkoły Policealnej im. Jadwigi Romanowskiej w Elblągu. Dzięki mojej aktywności społecznej, otrzymałem z rąk prezesa sekcji piłki nożnej KS Olimpia nagrodę w 2006 r. Wyróżnienia te mobilizują mnie do dalszego doskonalenia siebie i pracy na rzecz innych.

Działalność społeczna na rzecz ZKS Olimpia Elbląg

Podziękowanie od ZKS Olimpia Elbląg Swoją postawą dążyłem do tego, aby na meczach Olimpii było zawsze bezpiecznie i kulturalnie. Wraz ze Stowarzyszeniem kibiców „776 p.n.e” współorganizowałem akcję „wychować dopingiem”, mającą na celu wyeliminowanie wulgaryzmów z elbląskiego stadionu.

W 2008 roku zorganizowałem happening „Przywróćmy blask stadionowi Olimpii”, którego efektem było odnowienie elewacji jednej z trybun stadionu.

W latach 2004-2010 współtworzyłem stronę internetową kibiców Olimpii Elbląg [e-Olimpia.com], a także czynnie uczestniczyłem w akcjach mających poprawić atmosferę podczas spotkań żółto-biało-niebieskich.

Działalność wolontariacka

Idea wolontariatu nie jest mi obca. Byłem wolontariuszem podczas Światowych Dni Młodzieży w Kolonii, a także podczas Katholikentag w Saarbrücken. Udział w tych spotkaniach, jak również praca w międzynarodowym zespole przyczyniły się do rozwoju mojej osobowości. W latach 2005-2007 w Parafii Świętej Rodziny oraz Świętego Wojciecha w Elblągu organizowałem wyjazdy na Europejskie Spotkania Młodych (Taizé). W młodzieńczych latach byłem wolontariuszem podczas Finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Po pracy ...

W Bieszczadach z synkiem Mikołajem

W wolnym czasie lubię wypoczywać z żoną i synkiem. Uwielbiam podróże po Polsce i innych krajach, bliska jest mi idea Couchsurfing, dzięki której poznaję nowych przyjaciół. Interesuję się zagadnieniami nowoczesnej reklamy

{{facebook-like-button}}